Alfeo - černý pejsek - tm. modrý


nar. 8.5.2015 ve 13,05 hod., váha 605 g

a tady je Bob

Vybrat si z těchto dvou krásných pejsků? Tak to bych nedokázala ani já. Stejné povahy, stejní pohodáři, stejná váha a pořád spolu. Zkrátka bráchové. :-))29.5. - 3 týdny, váha: 1870 g

I krásně černý Alfi se dočkal své nové, milé paní. Má se na co těšit - doma na něj čeká o dva roky starší hovíček a hlavně krásné prostředí s koňmi. Ten se má - trošku závidím, ale víc přeji. :-))

1.6. - vážím 2.300 g

5.6. - váha 2.8 kg

Alfi je rošťák a je to dobře. Měl by být rovnoceným parťákem pro staršího kamaráda a já ho v jeho skopičinách a získávání sebevědomí podporuji.:-)

8.6.- váha 3,1 kg

12.6.

Věděla jsem, že až se s tebou budu loučit, že to nebude lehké, ale měly to být slzy radosti, že odchodem do nového krásného domova získáš spoustu přátel a hlavně jsem věděla, že srdce tvé nové paní překypuje láskou ke všem živým tvorům, a že  v tom srdci bude místo i pro tebe.

Odešel jsi do psího nebe a já si stále kladu otázku proč ? .Slibovala jsem ti po cestě na veterinu, že až se budeme vracet, bude vše dobré a nevím proč jsem svůj slib nemohla splnit. Stále cítím tvůj kožíšek, když ses ke mně tisknul a hledal u mne pomoc. Moc mi chybíš černoušku. Moje tři psí holky, které po krásně prožitém dlouhém životě musely také opustit tento svět, tě budou tady střežit a doufám, že na tebe čekaly i u psí nebeské brány a že tě budou ochraňovat i na rozlehlých pláních psího nebe, kde už nic nebolí.