Anastázia - Anežka

nar. 8.5.2015 ve 12,10 hod., váha 530 g

Pro nás Fialka

Fenečka zvláštní plavé barvy, ve váze už dohnala své sourozence. Milá, klidná, ale odstrčit se rozhodně nenechá.

28.5.

Vážení a milí Novákovi - Vaše návštěva byla pro nás velkým potěšením, a myslím si že i pro malou fenečku Anežku. Když jste totiž odjeli, stočila se v koutku do klubíčka a opravdu byla smutná. :-( Dostala velké pohlazení :-))

29.5. - 3 týdny, váha: 1670 g

Anežka nemusí být smutná - její černý bráška Andy, jí bude provázet i dalším životem. Tato křehká kráska v něm bude mít velkého ochránce.

1.6. - vážím 1.980 g

Je to baletka  a jako taková v sobě skrývá spoustu energie, kterou překvapí při soubojích s většími sourozenci, někdy nevěřím vlastním očím.:-))

5.6. - váha 2,3 kg

Křehká Anežka stále a stále překvapuje. Včera vyzval na souboj Andyho Alfi. To jste neviděli ten tanec, jak svého kamaráda bránila. Vrhla se na Alfíka jako lvice a napráskala mu. Nevěříte Novákovi - tak opravdu věřte. :-))

8.6. - váha 2,5 kg

následuje důkaz ze souboje s Alfim

12.6. - 5 týdnů - váha 3,30

15.6. - váha 3,80 kg

19.6. - váha 4.40 kg

Křehká Anežka se stala rovnocenou partnerkou v soubojích s těžšími kalibry a hlavně si nenechá nic líbit. Bojuje o hračku jako lvice a nikomu nic nedá zadarmo. Musím se přiznat, že u mnoha přetahovaných kontroluji pravidla a mnohdy i zasáhnu.

Anežka ( vpravo) s Aischou

23.6. - váha 5,3 kg

26.6. - 7 týdnů - váha 6 kg

28.6.

30.6. váha 6,8 kg

Anežka se svým vznešeným jménem rozhodně zařadí přinejmenším do historie své nové rodiny. V plné míře se u ní uplatní rčení: malá postavou, velká duchem. :-)

4.7. Anežka odchází do nové rodiny - váha 7.6 kg

Anežka dostala od své půvabné kamarádky Magdalenky krásný princeznovský obojek a od Honzíka jsem se dozvěděla, jak dopočítával dny a nemohl se dočkat. Doufám Anežko, že svým malým kamarádům a i těm velkým, budeš dělat velkou radost a budeš jim i v případě potřeby vždy oporou. :-))

Aby Anežce nebylo smutno a nestýskalo se jí po sourozencích, tak s ní v noci spí celá nová dvounohá smečka - je to vůbec možné?  tato štěňátka se zkrátka narodila pro štěstí. :-))