Annabella - Any - plavá fenkanar. 8.5.2015 v 10,40 hod., váha 625 g

mluvíme o ní jako o Andulce

skořicově zbarvená, živá fenečka, u všeho musí být první. Zatím i ve váze. :-))


 29.5. - 3 týdny, váha: 1810 g

Na Anynku se přijela  podívat její rodina. Radost byla veliká, všichni se moc těšili. Holčičky byly nadšené a tak se tahle dovádivka má na co těšit.

1.6. vážím 2.230 g

Anička je Anička - na ní nikdo nemá a pozor - jako první se neomylně trefuje při vyměšování na podložku. Sice kvítko z čertovy zahrádky, ale velmi chytrá. :-))

5.6. - váha 2,8 kgˇ

Milá rošťanda Any - o svých aktivitách přemýšlí a ty pak stojí zato. Pro žádnou legraci nejde daleko, stále je u všeho první, ale v jejích skopičinách je spousta citu. :-)

8.6. - váha 3,1 kg

12.6. - 5 týdnů - váha 3,80 kg

15.6. - váha 4,20 kg

19.6. - váha 4,90 kg

Při počítání oveček od 1 do 7, se dopočítám většinou 6. Kdo chybí ? Anička - Stále a stále někde šmejdí a objevuje nové a nové věci. Je nejoblíbenějším štěnětem své mámy a také to s ní náležitě umí. Plíží se k ní jako kočka zezadu, poté jí přeleze záda a najednou, jakoby by nic, je slyšet pomlaskávání - Adéla to štěňatům většinou nedovolí, ovšem Aničce vždycky.

Any, Quen alias Anička a Vašík s mámou

23.6. - váha 5.8 kg

26.6. - 7 týdnů - váha 6,7 kg

28.6.  do poličky se Anička uložila k spánku - to nevymyslíš :-))

v souboji ukořistila rukavici

Stále akční Anička, když už se všichni uloží k spánku, ona má stále ještě spoustu práce, nic si nenechává na potom, musí všechno dokončit hned:-)

30.6. - váha 7,4 kg

S Anny se nikdo nudit nebude - přes svoji akčnost je velmi milá, pořád má dobrou náladu a její lumpárničky určitě nejsou k naštvání - Anička je zkrátka bavič a navíc se vybravuje do krásy - s touhle holčičkou se máte opravdu na co těšit.


4.7. - odchod ke své rodině - váha 8,3 kg

Fotografii dodám, až ji dostanu od této rodiny s malou holčičkou a již větší slečnou. ( selhala mi technika) Any má svůj apartmán připravený a služby all inclusiv také - tak Aničko dělej všem velkou radost a někdy možná ze svých aktivit trošku  uber ( malou Petrušku do nohy kousat nesmíš), a  všechny hezky hlídej, svého pána poslouchej, protože pod jeho vedením, se staneš hovíkovou hvězdou.