Andreo  -  Andy - černý pejsek 

nar. 8.5.2015, v 10,15 hod., váha 595 g

Zatím nemá jméno a tak mu říkáme Bobek

Ve světě hovawartů je celočerná barva srsti nejméně obvyklá. V tomto vrhu se narodili hned 2 černí chlapečci, bez jediné chybičky a jejich děda, Keston Plavý vítr, v nich má určitě své pokračovatele.

29.5. - 3 týdny, váha: 1840 g 

Bude odcházet spolu s Anežkou - moc jím to oběma přeji - krásný pár smetanová hočička a jak uhel černý klučík. Návštěvníci výstav tuhle dvojku, která nebude k přehlédnutí, určitě také nepřehlédnou

1.6. - vážím 2.226

Je to zajímavé, ale  Andy jako by tušil, že Anežka bude jeho parťačkou - každou chvilku je přistihnu vedle sebe a co víc i při soubojích. Nevím, zda jde pouze o projev gentlemanství, ale Anežka mívá navrch. :-))

5.6. - 2,7 kg

Měl maličký problém s čůráním- 1 den - někdo ze sourozenců ho pravděpodobně štípnul zoubkem a asi to trošku bolelo. Je proti druhému černému bráškovi klidnější a větší mazlík.:-)

8.6.- váha  3 kg

12.6. - 5 týdnů - váha 3.90 kg

15.6. - váha 4,20 kg

19.6. - váha 5 kg rovných

Andy je v kupce plavého zlata nepřehlédnutelný a tak se mnozí ptají, kam se nám čubinka zaběhla. Tohle plemeno je stále málo známé a málokdo by hádal, že jsou štěňátka papírová. Pravdou je, že se víc přátelí s holčičkami, které jsou velmi akční a jejich dovádění nebere konce. Má překrásný kukuč.


23.6. - váha 5.8 kg

26.6. - 7 týdnů - váha 6,5 kg

30.6. - váha 7,2 kg

Je to takový  Šmudla od Sněhurky - trošičku nastydl, měl jeden den rýmičku, trošku mu teklo z očiček a častěji čural,  ale druhý den byl již v pořádku - stačilo ho trošku vyhřát a už je zase jura. Velmi rád mě tento neposeda převeze tím, že je najednou v zahradě u běžců a dělá mu velké potěšení, když se mi ho nepodaří okamžitě odchytit. Velký mazel s odzbrojujícím pohledem.:-))

.

4.7. odchází do své rodiny - váha 7.8 kg

Na tohoto úžasného pejska čeká  krásný život u manželů, zkušených pejskařů. To všechno, co pro něj dopředu připravili, jsem mu já tady ani při nejlepší vůli ( a to jsem se hodně snažila ) dát nemohla. Přeji všem hodně vzájemného štěstí a radosti. Zasloužíte si to. :-))

Malý Andy dostal nový dům s terasou, na které ho v noci hlídá jeho pán, aby se mu nestýskalo a aby mu nebylo smutno.:-))

v novém domově se černému broučkovi moc líbí :-))