Andy doma


5.7.

Na Andyho čekala v novém domově nová bouda se zastřešenou terasou ( na které mimochodem první noci přespával i jeho pán, aby štěňátku nebylo smutno ), spousta nových hraček, plné misky a hlavně přelaskavé náruče páníčka a paničky.

Podle zpráv, které jsem dostala, je Andy moc hodný a poslušný kluk a dělá jeho majitelům jenom radost.


11.7.

Dostala jsem zprávu, která mě vůbec nepotěšila - chlapeček onemocněl  - naštěstí má pána který na nic nečekal a ihned navštívili veterinární ordinaci. První zpráva byla docela zneklidňující.  Druhý den však prognóza byla  "mnohem příznivější"? - zánět močových cest, na který  užívá atb. Dělá mi to vrásky na čele a moc, moc držím palce, aby se brzy uzdravil a mohl zase rošťačit.


15.7.

Chlapeček se uzdravuje a rychle dohání úbytek váhy -  pán mu dopřává a krmí ho stále 5x denně, a aby marůdkovi nebylo smutno tak ven chodí jenom na procházky. Jinak tráví čas doma a jeho páníci o něj pečují jako o miminko a on je za to odměňuje svými rošťárnami.


20.7.

Konečně je všechno v pořádku.  Andyho ošetřující vet. doktorka nabrala ještě pejskovi krev, aby si byla úplně jistá, že v jeho těle už žádný zánět neprobíhá. Pejsek už zase spí ve svém apartmánu a společnost mu dělá stále jeho pán.

Fotogalerie: Andy doma