Quen doma


3.8.

Další zpráva z Plzně pohladila mojí duši a pomohla zmírnit  smutek nad odchodem Aischy. Quen je malý nezbeda, který je pro svou rodinu velkým potěšením a zpříjemňuje svými rošťárnami dny svého pána. Minulý týden si užíval i přítomnosti své paní a dalších návštěv, včetně dětí.


Quen odcházel v den " D" poslední a měl to domů v nesnesitelném vedru nejdál. Trošku jsem měla obavy, jak to zvládne, ale jeho páníci mu cestu ulehčovali přestávkami a tak vše dopadlo dobře. Po příjezdu všechno prozkoumal a dneska se v novém prostředí a s novým kamarádem, cítí velice dobře. Překvapilo mě velice, že prý i zlobí ( Vašíček a zlobit?) a že je to velký koumák a všetečka. Má velký prostor k aktivitám a jeho pán ho v nich podporuje. Navíc má ještě velkou kamarádku, která ho o víkendech navštěvuje a hlavně ho obdařuje velkou láskou a on jim za odměnu zazpívá. Tak tomu se říká symbióza štěstí. :-)

I další zprávy jsou velice pozitivní. Queník se těší dobrému zdraví a při vážení ve veterinární ordinaci se dostal na 10,3 kg.Jeho pán mu dělá pomyšlení a aby nesnesitelná vedra byla snesitelnější, přiravil mu jeho vlastní bazén. Pro paničku je pejskek srdeční záležitostí a celý týden se těší, že ho zase uvidí - myslím, že je to oboustranné.:-))

Fotogalerie: Quen doma