Andy doma


Andělika odcházela od mámy jako první a já  s jejím odchodem zažila první loučení a první smutek nad ochodem štěněte. I s ní první noc spala její nová rodina, aby holčičce nebylo smutno. Je to zvídavá všetečka, které je všude plno a její dovádění a roštárny přináší všem radost.

Má svá oblíbená místa - kromě kotce a terasy navštěvuje ráda garáž, odkud "roztomile" vynáší různé věci ven do prostoru, zejména botičky své malé paničky. Také je jí velmi podstrojováno a již ochutnala mnoho dobrůtek od své paní. I u ní se najdou malé prohřešky proti etiketě, které se rozhodně dělat nemají a velmi doufám, že to malá Andy s přibývajícím věkem rychle pochopí.

23.7.

Jako všichni ostatní sourozenci, má i modelka  Andy za sebou druhé očkování a i ona měla na váze ve veterinární ordinaci přes 10 kg. Mám radost, jak je jejich růst i nadále vyrovnaný. Ani ona nezůstává pozadu v okusování ( z radosti ) dětských nožiček, hlavně těch prchajících  a tím nabádajících k začínající hře. Vím, že to moc bolí a tak je nemohu ani omlouvat. Určitě se to v brzké době zlepší. :-))

Fotogalerie: Andy doma